Privatumo politika

Sveameks.lt / UAB „Akvakomfortas“

Kodėl ir kokius kaupiame asmens duomenis

Komentarai/atsiliepimai

Kai lankytojai palieka komentarus mūsų puslapyje, mes išsaugome duomenis, nurodytus komentaro/atsiliepimo formoje. Taip pat išsaugome kliento IP adresą ir kliento naršyklės „User Agent“, kad galėtume apsisaugoti nuo netikrų komentarų/atsiliepimų

Kontaktinės formos

Kai lankytojai išsiunčia užklausą naudodami kontaktinę formą, išsaugojame kontaktinėje formoje nurodytą informaciją, kad galėtume atsakyti klientui į jo užklausą.

Slapukai

Jei paliekate komentarą/atsiliepimą mūsų puslapyje, galite pasirinkti, jog jūsų el. paštas ir vardas būtų išsaugotas slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad kitą kartą nereiktų pildyti šių duomenų pakartotinai. Šie slapukai galioja metus laiko.

Integruotas turinys iš kitų puslapių

Turinys šiame puslapyje gali turėti integruoto turinio iš kitų puslapių (pvz. video, nuotraukos, straipsniai ir t.t.). Integruotas turinys elgiasi taip pat, lyg klientas būtų apsilankęs integruotame puslapyje.

Šie puslapiai gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, integruoti trečiųjų šalių sekimo įrankius ir sekti jūsų sąveikas su šiuo integruotu turiniu, įskaitant sekimą sąveikų su turiniu, kur galimai turite pakyrą ir esate prisijungęs

Analitikos įrankiai

Šis puslapis naudoja Google Analytics įrankį, kuris renka duomenis apie žmogaus profilį ir polinkius. Tai mums leidžia geriau suprasti savo auditoriją ir jų pirkimo/elgesio įpročius.

Kiek ilgai laikome jūsų duomenis

Jei šiame puslapyje perkate prekes ar paliekate atsiliepimą/komentarą, šie duomenys yra saugojami neribotą laiko tarpą archyvavimo tikslais.

visus su privatumo politika susijusius klausimus galite siųsti el. paštu [email protected]